NOVI SKIJAŠKI USPJESI TOME VALJAKA

Zlatarski skijaš i zagrebački srednjoškolac, Tomo Valjak, niže skijaške uspjehe. Nakon što je prošli tjedan na prvenstvu Zagreba, na Sljemenu, osvojio drugo mjesto u slalomskoj utrci, uspješan je bio i na međunarodnim FIS Children utrkama održanim također na Sljemenu, 16. i 17. veljače. U kategoriji Boys U 16 , među 44 natjecatelja iz 13 zemalja, Tomo je osvojio 6. mjesto u veleslalomskoj utrci. Jaka je konkurencija bila i u srijedu, kada se vozio slalom. Među 42 natjecatelja Tomo je osvojio drugo mjesto. Inače, Hrvatska je osvojila prvo mjesto među nacijama, drugoplasirana je Slovačka, a na trećem mjestu Češka.

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/zlatar/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 259