OBAVIJEST O IZDAVANJU PROPUSNICA ZA OPG-OVE ZA 03.04.2020.

Danas, 03.04.2020., savjetnici Ministarstva poljoprivrede neće biti dostupni na fiksnom broju telefona.

Informacije o izdavanju propusnica za OPG-ove mogu se dobiti kod poljoprivrednih savjetnika na broj mobitela ili e-mail:

  1. Darko Antonina: 091 4882 736, darko.antonina@mps.hr
  2. Dragutin Kasteljan: 091 4882 746, dragutin.kasteljan@mps.hr
  3. Georg Gal: 091 4882 744, georg.gal@mps.hr
  4. Gordana Jurina: 091 4882 818, gordana.jurina@mps.hr
  5. Sanja Gregurić: 091 4882 744, sanja.greguric@mps.hr
  6. Sandra Majsec: 091 4882 838, sandra.majsec@mps.hr
  7. Nenad Očić: 099 497 2596, nenad.ocic@mps.hr
  8. Nenad Kantoci: 091 4882 743, nenad.kantoci@mps.hr

Odgovori

Dokumenti