PROPUSNICE ZA OPG-OVE

Djelatnici Ministarstva poljoprivrede – Stručne službe za podršku poljoprivrednicima – područni odjel Krapina (bivša Poljoprivredna savjetodavna služba) imaju ovlaštenje za izdavanje propusnice (ako su opravdani razlozi) slijedećim kategorijama poljoprivrednika :

  1. Poljoprivrednici upisani u Upisnik poljoprivrednika – imaju MIBPG,
  2. Pčelari koji imaju Evidencijski broj pčelinjaka – EBP.
  3. Poljoprivrednici koji nemaju MIBPG ali posjeduju domaće životinje evidentirane u JRDŽ (Jedinstveni registar domaćih životinja).

Koraci za dobivanje propusnice

  1. Na web stranici www.savjetodavna.hr/propusnice/  ispuniti  zahtjev za propusnicu.
  2. Ispravno popunjeni zahtjevi automatski se prosljeđuju u županijsku podružnicu.
  3. Savjetnici ispisuju potvrde i šalju na e-mail koji je naveden na zahtjevu, ili na neki drugi način (Viber, WhatsApp i dr.) strogo poštujući naputke Nacionalnog stožera.

Informacije  se mogu dobiti kod poljoprivrednih savjetnika:

  1. Darko Antonina: 091 4882 736, darko.antonina@mps.hr
  2. Dragutin Kasteljan: 091 4882 746, dragutin.kasteljan@mps.hr
  3. Georg Gal: 091 4882 744, georg.gal@mps.hr
  4. Gordana Jurina: 091 4882 818, gordana.jurina@mps.hr
  5. Sanja Gregurić: 091 4882 744, sanja.greguric@mps.hr
  6. Sandra Majsec: 091 4882 838, sandra.majsec@mps.hr
  7. Nenad Očić: 099 497 2596, nenad.ocic@mps.hr
  8. Nenad Kantoci: 091 4882 743, nenad.kantoci@mps.hr

Odgovori

Dokumenti